Kedves Látogatók, az Italszaküzletünk mellett lehetőségetek van a Golden Drinks Webshop igénybevételére Magyarország teljes területén!

Pannonhalmi ágyas szilvapálinka 0,5 40%

pann.ágyas_szilva.jpg
pann.ágyas_szilva.jpg
Cikkszám: 1396
Felvéve: 2014-03-26
Módosítva: 2023-08-08
Egység: 0.5 lBruttó egységár: 17 940 Ft / 1 l
Ár: 8 970 Ft
+ - Kosárba
Ár összesen: 8970 Ft 8970

Termékismertető

Pannonhalmi ágyas szilvapálinka 0,5 40%


Származása: Magyarország
Lepárló: Pannonhalmi Pálinkárium
Alapanyag: Szilva

Illat: A szilva mindenki által ismert illata azonnal jelentkezik, plusz érzünk egy kis mandulát, diót, fahéjat is.

Íz: A szilva remek íze adott, annak hamvas, kiegyensúlyozott kissé édes és fahéjas, mandulás jellegével találkozunk a végén.

Lecsengés: Kellemes, közepesen hosszú, a jó ízek lassan halnak el.

Szín: Áttetsző.

Így kóstold meg: Lehet aperitifként, kispohárban, akár 18-20 fokon vagy hűtve.

Kedves egészségedre, legyen szép napod  !


A Pannonhalmi ágyas szilvapálinka 0,5 40% jellemzése az alkotótól:

"A Pannonhalmi Szilvapálinka fogyasztásakor az „igazi” magyar szilvapálinka jellegzetességeivel találkozhatunk, ízlelgetésekor a markáns szilvaíz és illat mellett a mandula jellemző vonásai is megjelennek az italban.

Az aszalt gyümölcságynak köszönhetően a Pannonhalmi Ágyas Szilvapálinka egy igazán jellegzetes, hagyományos ízvilágot képviselő pálinka. Az ital értéke, hogy benne az illat és íz teljes harmóniája érvényesül."

VéleményekEddigi értékelések: 0

Én is értékelek  »

Add meg a neved!
Írd le hogy mi az ami nem tetszik!
Írd le a véleményed!
Add meg az ellenőrzőkódot!
Ellenőrzés
Még nincsenek vélemények ehhez a termékhez!